pomniejsz powiększ

PCPR w Górze


VADEMECUM NIEPEŁNOSPRAWNEGO


ORZECZNICTWO


Społeczna Rada


Piecza zastępcza


Świadczenia


Przeciwdziałanie przemocy


UE Europejski Fundusz Społeczny


Fundusze Europejskie- RPO WD


EFS


Ochrona danych osobowych


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PCPR


Linki

BIP PCPR GÓRA Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych SOW System Obsługi Wsparcia  centrum DUW MS Niebieska Linia PARPA

Kalendarium

Hieronima
Palomy

9

lipiec

PWŚCPSN
1  1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

Maria Tylicka ponownie Prezesem Koła Związku Niewidomych w Górze

11.07.2019 10:59

Maria Tylicka ponownie Prezesem
Koła Związku Niewidomych
w Górze

            W dniu 10 lipca br. w Domu Kultury w Górze odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Związku Niewidomych w Górze. Spotkanie rozpoczęła Prezes Koła Maria Tylicka witając wszystkich bardzo serdecznie. Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w tym roku członka Koła.

     Obradom przewodniczyła kierownik PCPR w Górze Bożena Merta, witając wszystkich  i przedstawiła porządek spotkania. Zarząd koła przedstawił sprawozdanie z działalności Koła za minioną kadencję 2015-2019, a następnie przystąpiono do wyborów nowych władz koła.

       Obecni na zebraniu członkowie Koła jednomyślnie i ponownie wybrali na Prezesa Koła Marię Tylicką, która funkcję Prezesa pełni już od 20 lat, podobnie w przypadku wyboru Zarządu Koła, jednomyślnie ponownie w skład Zarządu Koła wybrani zostali: Ryszard Wtykło, Krystyna Śniechowska, Bogusława Zbrzeźniak oraz Renata Dubiel. Wybrane władze Koła na czele z Prezes Koła podziękowali za ponowny wybór, za okazane zaufanie i serdeczność wszystkim członkom Koła, deklarując jednocześnie, iż będą tak jak w minionej kadencji rzetelnie wypełniać swoją misję i z wielkim oddaniem będą działać dla dobra członków koła. Prezes Koła Maria Tylicka słowa podziękowania skierowała do kierownik PCPR dziękując za okazywaną pomoc i wsparcie ze strony PCPR, oraz owocną współpracę, która przekłada się w działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych.

    Z ogromną radością przyjęto wynik głosowania, ponieważ wybrano osoby, które są godne zaufania, które w minionej kadencji z wielkim zaangażowaniem działali na rzecz Koła Związku Niewidomych w Górze, Prowadząca spotkanie przekazała na ręce wybranej ponownie Prezes Koła Marii Tylickiej najserdeczniejsze gratulacje: „ Gratulujemy Pani ponownego wyboru, odniesiony przez Panią sukces to zaszczyt i ogromne uznanie dla Pani kompetencji, a przede wszystkim wyrazy uznania Pani osoby i tak jednomyślnej akceptacji przez członków koła, z tej okazji życzymy Pani i członkom Zarządu Koła dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, a przed wszystkim sił do dalszego działania na rzecz osób niewidomych i niedowidzących”. Na zakończenie, członkowie Koła wybrali delegatów na Okręgowy Zjazd Delegatów, zostali nimi: Jadwiga Wojciechowska i Ryszard Wojciechowski, którzy będą reprezentować władzę górowskiego Koła na arenie wojewódzkiej i nie tylko. Obecnie Zarząd Koła na czele z Prezes Marią Tylicką przygotowuje się do uroczystości 50-lecia Koła, którą obchodzić będziemy w przyszłym roku.

Informacje o artykule

Zredagował(a): Redakcja
Data powstania: 11.07.2019 10:59
Data ostatniej modyfikacji: 12.07.2019 11:05
Liczba wyświetleń: 264
Drukuj Stworz PDF